Liga B – Fixit Kalmthout steekt eerste driepunter op zak

Fixit Kalmthout kende vorig jaar een moeilijk seizoen. Pas in de eindfase kon het definitief het behoud afdwingen. Met een nieuwe ploeg en een nieuwe coach is het uitkijken in hoeverre Fixit Kalmthout zich dit seizoen kan meten met de rest van de reeks. En dat lijkt aardig te lukken.

LIGA B (v) – FIXIT KALMTHOUT

Op de openingsspeeldag werd het nog te licht bevonden door de meisjes van de Topsportschool Vilvoorde. Maar nadien ging het crescendo. Met heel wat vechtlust pakte Fixit Kalmthout thuis twee punten tegen een niet te onderschatten Oudenaarde. Afgelopen weekend ging het met 0-3 winnen op het veld van Barbar Girls en daar was trainer Nico De Clercq uitermate tevreden mee.

“Barbar Girls was misschien niet meteen de sterkste tegenstander, maar het is altijd leuk om op verplaatsing te winnen”, zegt hij. “Ik ben ook blij dat we voortdurend de focus bewaard hebben en dat we tegen tegenstanders die wat minder sterk zijn geen punten en zelfs geen set laten liggen. Ik kreeg zelfs de mogelijkheid om iedereen speelgelegenheid te geven en enkele nieuwe dingen uit te proberen.”

“Met deze overwinning maken we ook een belangrijke sprong in het klassement en nu kunnen we met een gerust hart afzakken naar het sterke As. Dat was de oorspronkelijke bedoeling en ik ben blij dat we daar in geslaagd zijn.”

Barbar Girls – Fixit Kalmthout 0-3
Setstanden: 21-25, 21-25, 18-25.

Check Also

Waremme-Borgworm Liga (m)

Liga – Sacha Koulberg (Borgworm) : « Sixième, septième ou huitième tatouage cette année »

Pendant deux saisons, le VBC Waremme n'a pas pu se décoller de la dernière place de la Liga masculine. En 2022, l'équipe est mieux construite. Les petits Wallons sont septièmes et l'entraîneur Sacha Koulberg entrevoit la possibilité d'encore grimper dans le classement.

Heist-Herenthout Nationale 3 (m)

Nationale – Jonas Merckx (Heist-Herenthout) : « Tout va bien »

Heist-Herenthout est passé par le chas de l'aiguille le week-end dernier contre Walhain, mais il a remporté sa neuvième victoire consécutive en compétition.

Laisser un commentaire